Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O nás
O nás

          Vítáme Vás na stránce zabývající se obchodováním použitého motorkářského zboží a vybavení s celorepublikovým dosahem, hlavní kamennou prodejnou v Benešově a pobočkou ve Vrchotových Janovicích.

 

          Naše služby jsou určeny každému nadšenci rychlých kol, který má vybavení či oblečení jenž by rád poskytl dalším nebo naopak by rád pořídil velice kvalitní, byť použité, zboží za cenu nesrovnatelně nižší zboží novému.

 

          Pro Vaše maximální pohodlí jsme vytvořili formu komisního prodeje, který nikoho z republiky nelimituje v jejím využití bez ohledu na vzdálenost.

 

          Individuálně jsme schopni vyjít vstříc formou výkupu v případě, že likvidujete větší množství zboží.

 

          Nezapomínáme ani na Vaše čtyřnohé miláčky kterým nabízíme nejen širokou škálu běžných produktů, ale i speciality jako gravírování jména na obojek či vlastní návrh designu.

 

Budeme vděčni za jakékoliv nápady či připomínky.

 

          Věříme, že nejen Vy, ale celá motorkářská komunita, naši snahu o vybudování kvalitního celorepublikového obchodního systému pro použité motorkářské zboží a vybavení přivítáte. Jeho využitím formou nákupu či prodeje aktivně pomůžete nám i ostatním uživatelům systém obchodování optimalizovat ku prospěchu všech.