Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Jak nakupovat / prodávat

Jak nakupovat

          Není nic snažšího. V levé části obrazovky jsou zobrazeny kategorie e-shopu a stačí na jednu z nich kliknout. Zobrazí se Vám seznam zboží, který můžete libovolně filtrovat a řadit. Jak se Vám něco zalíbí, prostě klikněte na to a zobrazí se Vám detailní informace včetně možnosti zboží koupit. Až skončíte, klepněte na košík, vyplňte údaje které potřebujeme pro zaslání zboží a potvrďte objednávku. Zboží přijde dobírkou na Vámi zvolenou adresu nebo si ho můžete u nás vyzvednout. Pokud se Vám u nás líbí, registrujte se. To je vše :-).

 

Jak prodávat

          Pokud vlastníte jakékoliv motorkářské zboží či vybavení kterého by jste se rádi zbavili, leží Vám bez užitku doma a líbí se Vám náš přístup k cenám opotřebovaného zboží, neváhejte a kontaktujte nás. Stále hledáme lidičky, kteří rádi pomohou druhým. Jestli stejně jako my rádi dáte druhým šanci za rozumnou kačku vlastnit použité vybavení, jste přesně ti, které hledáme.

          Vše jsme maximálně zjednodušili. Zavolejte nám, napište e-mail nebo přijeďte. Ohromte nás dobrou cenou, akceptovatelným opotřebením, stáhněte si, vytiskněte a vyplňte komisionářskou smlouvu o zastupování při prodeji, vše dejte do balíku nebo jinak dopravte k nám a o zbytek se už postaráme. Zařadíme Vaše věci do nabídky, postaráme se o jejich prodej a zpět Vám e-mailem nebo poštou pošleme potvrzenou smlouvu. Tak je to jednoduché.

          V tomto roce se poprvé formuje komunita, která má zájem pomáhat nováčkům a méně majetným nadšencům a budeme stejně jako oni rádi za Váš příspěvek.

Stáhnout znění komisionářské smlouvy: Komisionaska_smlouva.pdf

Důležité pro všechny

          Věnujte prosím chvíli k přečtení Obchodních podmínek případně prostudování Komisionářské smlouvy. Tyto dokumenty jsou důležitým zdrojem informací na základě kterých náš obchod funguje a formuje tak vzájemné vztahy. Jakékoliv dotazy nebo připomínky rádi zodpovíme. K dispozici máte uvedeny možnosti komunikace v odkazu Kontakty.